EDI je súčasťou úspešnej výroby automobilov

Sú to už tri roky čo spoločnosti EDITEL a TELEDIN spojili svoje sily a môžeme konštatovať, že títo dvaja lídri v oblasti EDI urobili krok správnym smerom. Cieľom spojenia bolo posilnenie know how pre zlepšenie kvality poskytovaných služieb oboch spoločností. Sústredili sme sa na vzájomnú výmenu informácií a odovzdávanie skúseností v oboch tímoch, ktoré sme nedávno zjednotili v nových kanceláriách v Prahe na Chodove. Veríme, že tento krok nám prinesie vzájomné obohatenie a nové nápady, ktoré premeníme do podoby inovácií a „zlepšovákov“, čo ocenia predovšetkým naši klienti.

TELEDIN na Chodov priniesol detailnú znalosť automotive procesov a štandardov (Odette, VDA), prepojenie na veľké množstvo automobiliek a veľkých dodávateľov, EDITEL pridal ďalšie služby ako napr. elektronickú dôveryhodnú archiváciu a všeobecný WebEDI portál pre automotive. Veríme, že tento koktail pomôže našim klientom naďalej automatizovať a digitalizovať svoje procesy.

V súčasnosti spoločne pracujeme na niekoľkých zaujímavých projektoch, na ktorých sa nám potvrdzuje, že toto spojenie má pozitívne dopady a prináša synergie. Medzi také projekty patrí napríklad Faurecia (SAS Automotive), Škoda Auto, Futaba, T-PLASZTIK ale aj lokálne projekty GEWE-TEC či Slovenská plavba a prístavy a ďalšie, ktoré sa nám rysujú. Darí sa nám spoločne držať hladký chod dodávateľsko-odberateľských vzťahov ako v retaili, tak aj v automotive, vrátane dodávok „Just-In-Time“, čo vnímame v dnešnej dobe ako kľúčové a hodláme v tom pokračovať.

iStockphoto copyright Traimak Ivan

 
Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.